Silinen verileri kurtarma

Silinen verilerinizi kaybettiniz diye korkmayın! Verilerinizi geri getirmek için programlar kullanarak geri getirebileceksiniz.Şayet kullanacağınız bazı programlar verilerinizi eski kalitede getirmeyebilir.Bu programlar sizlere verilerinizi eski kalitede geri vermesi için karşılık olarak sizden bir miktar ücret talep ederler.

Bunun yanında bazı şirketler de bulunmaktadır.Bu şirketler fiziksel hasar, yere düşürme, deprem, sel, doğal afet, sıvı teması, yangın hasarı, elektrik kesintisi, yanlışlıkla dosya silme, format atılması, işletim sisteminin yeniden kurulması, raid yapısı bozulması, sistem geri yükleme, virüs saldırısı, hacker “Cryptolocker” saldırısına ve sabotaja maruz kalan cihazlardan da sorunun boyutuna göre %100’e ulaşan başarı oranıyla verilerinizi kurtarabiliyor.

Biz daha fazla uzatmadan verilerinizi kurtarabileceğiniz ücretsiz/ücretli programları sıralayalım…

Pandora

Bu program ile Ücretli veya ücretsiz verilerinizi kurtarabilirsiniz.

Recuva

Recuva, Windows kullanıcıları için Piriform tarafından geliştirilen ve bedava yayınlanan bir veri kurtarma yazılımıdır. Recuva bilgisayardaki silinen dosyaları güvenli bir şekilde kurtarabilir. Ayrıca Recuva silinen USB bellek aygıtı ve SD kart dosyalarını kurtarabilir.

EaseUS

Silinmiş, Biçimlendirilmiş, Hasar Görmüş veya Diğer Hatalar Nedeniyle Kaybolmuş Dosyaları 3 Aşamada Tamamen Kurtarın

ApowerRecover

Bu programla Geri dönüşüm kutunuzdaki silinmiş verilerinizi kalıcı orjinallikte geri getirebilirsiniz.

Data Recovery Suite

Data Recovery Suite bilgisayarınızı sabit diskinden veya harici diskinizden silinen dosyaları geri getirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir dosya kurtarma yazılımıdır

Partition Recovery

Buda En iyi dosya kurtarma programı arasındadır.Bu programla fotoğraf dosya veya usb aygıtınızdaki tüm verileri kurtarabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir