Ücretsiz WordPress Temaları

ColorMarg Teması

ColorMag duyarlı, magazin stilinde mükemmel bir WordPress temasıdır. Haber siteleri, gazeteler, magazinler, yayımcılar, kurumsal ve diğer her türlü site için idealdir. https://themegrill.com/support-forum/ adresinden ücretsiz destek alabilir ve https://demo.themegrill.com/colormag/ adresinden demo kurulumunu inceleyebilirsiniz.


Envo eCommerce Teması

Envo eCommerce WordPress için hızlı, temiz ve modern görünümlü, duyarlı ve ücretsiz bir WooCommerce temasıdır. Bu tema Elementor, KingComposer, Beaver Builder, SiteOrigin, Thrive Architect, Divi, Brizy, Visual Composer vb popüler sayfa oluşturucuları destekler. Tema duyarlıdır, süper hızlıdır, SEO dostudur, WPML ve soldan sağa yazım için hazır durumdadır.


Envo Magazine Teması

Envo Magazine, hızlı, temiz ve modern görünümlü duyarlı bir magazin WordPress temasıdır. Tema tamamıyla bileşen kullanımına yöneliktir, böylece kullanıcılar kolayca bileşenleri kullanarak içeriklerini yönetebilir. Envo Magazine dinamin haber siteleri, gazeteler, dergiler, yayımcılar, bloglar, editörler, çevrimiçi ve oyun dergileri, haber portalları ve yaratıcı web siteleri için idealdir. Envo Magazine SEO uyumludur, WPML, çeviri ve sağdan sola desteği vardır.


Glob Teması

Glob, herhangi bir haber veya çevrimiçi dergi web sitesi için mükemmel, esnek, temiz, basit bir duyarlı WordPress temasıdır.


Mission News Teması

Bu tema sade ve şık bir haber sitesi temasıdır.New York Times Gazetesi sitesine benzer bir temadır.


Metro CreativeX Teması

Metro CreativeX, süper temiz, renkli, minimal ve tamamen duyarlı bir tasarıma sahip ücretsiz bir metro WordPress temasıdır. 
HTML5 ve CSS3’te özenle kodlanmış, özelleştirilmesi ve iyi belgelenmesi kolaydır. 


The NewsMag Teması

The NewsMag wordpress tasarımı, Magazin ve Haber siteleri oluşturma konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz gelişmiş özellikler sunuyor. Bu görünüm aynı şekilde Blog ve Bireysel siteler için de ideal. Bu Tasarımla, WordPress ortamında kullanılabilir bütün değişiklikleri bir arada yapabilirsiniz. Son Yazılar, Ana Başlık, Özel Sosyal Medya Menüsü gibi birçok özellikleri var. Magazin tasarımının bütün özelliklerini Bileşenler vasıtasıyla belirleyebilirsiniz.


Ogbb Teması

Ogbb, wordpress siteleriniz için tasarlanmış güzel bir portal temasıdır.


NewStore Teması

NewStore, çevrimiçi satış yapmaya başlamanıza yardımcı olan WordPress temasıdır. Önyükleme tabanlı WooCommerce mağazanız için tasarlanmış mükemmel ücretsiz tema. 
WooCommerce mağazasını destekliyor. 
önerilen eklentileri yükleyin ve harika bir mağaza edineceksiniz. 
giyim, elektronik, Mobil, yiyecek ve restoranlar için kullanabileceksiniz Mağaza, iç mağaza, alet mağazası, beyaz eşya mağazası, otomobil, kitapçı, fotoğrafçı, film mağazası, mücevher ve hemen hemen her türlü mağaza.


Bulk Blog Teması

Bulk Blog güzel, ücretsiz bir WordPress temasıdır. Temiz, tam genişlikli düzeni ve hareketli üst kısım görseli ile, kişisel, yaşam stili, fotoğrafçılık, moda, yemek, fitness ve seyahat temalı bloglar için mükemmeldir


CoverNews Teması

CoverNews, çevrimiçi blog ve dergi için mükemmel olan temiz ve zarif, ücretsiz bir WordPress temasıdır. 
Canlı kişiselleştirme seçenekleri ve özel widget’ların yardımıyla web sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilir ve değişiklikleri canlı olarak önizleyebilirsiniz. 
Bu tema, küçük ve büyük cihazların tüm ekran boyutlarında harika görünen tamamen duyarlı. 
Harika görünümlü bir web sitesi oluşturmak için gereken birçok kullanışlı özellik içerdiğinden, mizanpajı kişisel bir blog, modern haber dergileri, moda dergisi, seyahat blogları ve dergileri, canlı haber siteleri ve daha fazlası olarak uygulayabilirsiniz. 
Ayrıca, çevrimiçi bir işletmeyi blogunuza kolayca entegre etmenize yardımcı olan WooCommerce eklentisinin yanı sıra Gutenberg ve RTL dil desteği ile de uyumludur.


Hueman Teması

Hueman teması, trafiğinizi artırmanıza ve ziyaretçilerinizi meşgul etmenize yardımcı olur. Hızlı yükler ve Google’a göre% 100 mobil uyumludur. 


Xtron Teması

Bu tema çok amaçlı bir kişisel blog teması. 
Kişisel blog dünyanızda deneyimlerinizi, becerilerinizi ve makalelerinizi yazmayı seviyorsanız.  Bu tema ile daha eğlenceli. 
Yandaki açılır menü menülerinizi daha serin hale getirir. 
Özel logo, pro versiyonunda çoklu özellikler gibi özel widget’lar. 
Pro sürüm meta ayarları, pro sürümdeki birçok özelliği keşfetmeye başlar. 
Tema tüm eklentilerle uyumlu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir